Petek Temizleme
Petek temizleme; birçok kişinin ihmal ettiği ancak yaşam alanlarının ısınma sorununun önüne geçilmesi noktasında hayati öneme sahip olan bir işlemdir. Yıllardır kullanılan peteklerin zaman içerisinde bakıma ihtiyacı olmaktadır. Petek temizleme; birçok kişi tarafından gereksiz olarak görülmektedir. Hatta petek temizliğinin peteğin delinmesine ve türlü zararla görmesine sebep olacağına dair birtakım inanışlar bulunmaktadır. Ancak, bu tür bilgilere kesinlikle inanmamak gerekir.
Ömür Isı olarak Adana petek temizleme hizmeti almak isteyenler için çok uygun şartlar sunuyoruz. Gelin hep birlikte firmamızı ve vermiş olduğumuz Adana petek temizleme hizmetini tanıtalım!
Ömür Isı Olarak Neler Vaat Ediyoruz?
Ömür Isı; yaklaşık 23 yıldan bu yana faaliyet göstermektedir. Adana petek temizleme başta olmak üzere Adana güneş enerjisi, su tesisatı, kalorifer tesisatı tamiri ve bakımı gibi konularda hizmet sunduğumuzu ifade edebiliriz. Bunun yanı sıra, sıcak su ihtiyacının olduğu her alanda faaliyet gösteriyoruz. Ürünlerimizin her biri kendi imalat ve montaj atölyemizde hazırlanmaktadır. Bunun yanı sıra, bilhassa tamir ve montaj konusunda faydalı işler yaptığımızı söyleyebiliriz.
Ömür Isı; bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler sayesinde Adana ve çevresinde tanınan bir firma olmayı başarmıştır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin kalitesine ek olarak bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Sezon öncesi kampanyalı fiyatlar ve uygun ödeme koşulları sayesinde bizden hizmet almanın bir ayrıcalık olduğunu ifade edebiliriz.
Adana Petek Temizleme Firması
Adana petek temizleme; aslında kalorifer tesisatı temizliği olarak da bilinmektedir. Bunun sebebi, asıl kirlenmenin peteklerde değil de tesisatta olmasıdır. Çamur, kireç ve çeperin genellikle plastik borularda olduğunu söyleyebiliriz. Bakır boru sistemleri; temizlik gerektirmemesiyle tanınmaktadır. Bunun sebebi, bakır borunun pislenmemesidir.
Peteklerin içerisinde koruma için gerekli olan birtakım yağlar bulunmaktadır. Söz konusu yağ ile yapılan çalışmanın neticesinde yağın petekten dışarı çıkması mümkün değildir. Bir başka deyişle, sistemde kalmaktadır. Bunun yanı sıra, Adana petek temizleme işlemlerinde dikkat ettiğimiz birtakım hususlar bulunmaktadır. Her şeyden önce, petek temizleme esnasında peteklerin yerinden sökülmemesine gayret ediyoruz. Peteklerin yerinden sökülmesi demek aynı zamanda çürümeye başlayacaklarını ifade etmektedir. Deneyimli tesisat ustalarımız; Adana ve çevresinde en kaliteli hizmeti vermek adına yedi gün 24 saat müsaittir. Bu noktada, bizden hizmet almak adına bizi arayabilir, mail gönderebilir veya WhatsApp üzerinden derdinizi anlatabilirsiniz.
Adana petek temizleme firması olarak hizmet veren Ömür Isı; müşterilerinin mekanlarına gittiği zaman her şeyden önce tesisat, vanalar, kombi ve petekler için gerekli kontrolleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra, kaçak veya tamir gerektiren işlemler varsa aksatılmadan yapılmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından petek temizleme makinesinin tesisata monte edilmesi için en uygun mekan belirlenmektedir. Firmamız, Ömür Isı; Adana petek temizleme işlemleri sırasında mekanın hiçbir şekilde kirletilmeyeceğini garanti etmektedir.