• Tesisat

  Tesisat; insanların daha kaliteli yaşam alanlarına sahip olması noktasında büyük önem taşımaktadır. Ömür Isı; vermiş olduğu tesisat hizmetleri sayesinde adını en kaliteli Adana tesisat firması olarak duyurmuştur. Kat kalorifer tesisatı, merkezi sistem kalorifer tesisatı gibi hizmetlerin yanı sıra hidrofor tesisatı tamir ve bakımı, su tesisatı kurulum ve değişimi, su tesisatı tamiri gibi konularda hizmet vermektedir. Ömür Isı; tüm bu hizmetleri verirken en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede, kendisini, yıllardan bu yana, en kaliteli Adana tesisat firması olarak duyurmayı başarmıştır.

  Su Tesisatı Kurulum ve Değişimi Nasıl Yapılır?

  İnsanlar; geçmişten bu yana suyun bol olduğu yerlerde yerleşim bölgesi oluşturmaya gayret etmişlerdir. Bu noktada, suyun, hayatın devamı adına çok önemli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Su kaynaklarının her geçen gün azalmasından dolayı temiz suya ulaşmak zor hale gelmektedir. Bu sebepten dolayı, su tesisatının kurulumuna önem verilmektedir.

  Su tesisatı kurulumu için bu işi en iyi şekilde yapabilecek Adana tesisat firmasıyla anlaşmak gerekir. Hem kaliteli, hem de sorunsuz bir hizmet sunulmalıdır. Bunun yanı sıra, tesisat döşenmesi işleminin en uygun fiyatlarla yapılması gerekmektedir. Adana tesisat firması arayışında olanlar için bahsettiğimiz bu unsurları sağlayan tek firmanın Ömür Isı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Temiz su tesisatı yapılırken her şeyden önce kaç m2 boru ve parça gideceğine dair analizlerin yapılması gerekmektedir. Proje ve ön araştırmanın da sürecin en iyi şekilde tamamlanması adına hayati önem taşıdığını söyleyebiliriz. Temiz su tesisatı sırasında dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. El yıkama, banyo, kombi ve diğer su girişi olan tüm armatürlerde tüm bunların kullanımını sağlayacak bir sistemin gözden geçirilmesi şarttır.

  Camların ve pimapenlerin altına gelen kısımlara petek konulması gerekmektedir. Bu noktada, peteklerin kuruluş şeması hesaplanmaktadır. Mutfağa temiz su gelmesi için ana borudan alınan su girişinin tezgahın altına gelecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. Buna ek olarak, atık su için de gerekli olan pimaşlar bağlanmaktadır.

  Temiz Su Tesisatında Önemli Olan Unsurlar Nelerdir?

  Adana tesisat firması arayışında olanlar için en uygun şartları sunan Ömür Isı; yukarıda bahsettiğimiz hususların dışında da yaşam alanlarının kalitesi için gerekli olan diğer etmenleri de dikkate almaktadır. Banyo ve tuvalet bağlantılarının hayati öneme sahip olduğunu söylemek gerekir. Tuvalet için iki adet musluğun bırakılması, duş için de farklı bir batarya ağzının bırakılması istenmektedir. Aynı şekilde, temiz su gerektiren çamaşır makinesi için de bir ağız bırakılması gerekmektedir.

  Bu noktada, Adana tesisat firması olarak hizmet sunan Ömür Isı; her yaşam alanı için gerekli olan ekipmanları teker teker belirleyerek buna uygun şekilde planlama yapmaktadır. Ön analiz yapacak olan ekiplerin sayesinde müşterilere daha detaylı bilgi iletilecektir.